Rosenthal - Žabí královna

Porcelán, podglazurně malováno, výška 11 cm. Návrh Rauth, 1913. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rosenthal
49952. Žabí královna
Dražba ukončena:07.10.2020 22:23:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč