Rostislav Hudeček - Tři hříbky

Olej na kartonu, 26x27 cm. Signováno vpravo dole Hudeček R. 45. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1916
Rostislav Hudeček se narodil v Brně, kde také působil. V malbě se vzdělával soukromě. Tvůrce podobizen, figurálních kompozic, krajin a zátiší (nejznámější díla: Husopaska, Rusalka, T. G. Masaryk, Před bouří).
Jeho obraz „Husopaska“, který byl roku 2016 prodán v soudní dražbě, byl znalcem ohodnocen na 25 000 Kč.

Rostislav Hudeček
55210. Tři hříbky
Dražba ukončena:17.02.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč