Rostislav Hudeček

55210. Tři hříbky

popis: Olej na kartonu, 26x27 cm. Signováno vpravo dole Hudeček R. 45. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 29 dnů, 13 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 03.01.2021 11:18:12 3229
500 Kč 25.12.2020 19:44:04 5943