Rudolf Budský - Ležící akt

Olej na překližce, 47x63 cm. Signováno vpravo dole Budský 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1887 - 1968
Český malíř, grafik, ilustrátor a iluminátor.

Rudolf Budský
104529. Ležící akt
Dražba ukončena:15.10.2023 20:34:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč