Olej na překližce, 47x63 cm. Signováno vpravo dole Budský 1927. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1887 - 1968 Český malíř, grafik, ilustrátor a iluminátor.