Rudolf Herold - Akt na poduškách

Olej na plátně, 65x99 cm. Signováno vlevo dole R. Herold. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1875 – 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

48742. Akt na poduškách
Dražba ukončena:27.08.2020 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč