Rudolf Herold - Růže ve váze

Olej na plátně, 40x62 cm. Signováno vpravo dole R. Herold 1936. Rámováno.

o autorovi: 1875 – 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

307536. Růže ve váze
Dražba ukončena:08.02.2021 20:10:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč