Rudolf Herold

35053. Zřícenina v lesích

popis: Olej na plátně, 66x95 cm. Signováno vpravo dole Herold. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1875-1978
Narodil se ve Slaném. Studoval pražskou AVU u prof. Skramlíka. Ve své tvorbě se věnoval restaurování, portrétům, krajinomalbě.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:11:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč