Rudolf Linhart - Za Dražicí

Kombinovaná technika, 33x44 cm, signováno vpravo dole R. Linhart 33, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

6131. Za Dražicí
Dražba ukončena:27.10.2016 19:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.10.2016 21:22:29 734
500 Kč 16.10.2016 15:56:26 2104