Rudolf Linhart - U Rouně

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vlevo dole R. Linhart. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1895 – 1968
Malíř, ilustrátor, iluminátor, písmomalíř. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole ve Vídni, pak na vídeňské Akademii. Maloval Českomoravskou vysočinu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

108623. U Rouně
Dražba ukončena:07.01.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč