Rudolf Linhart - U Trhové Kamenice

Olej na kartonu, 32x42 cm. Signováno vlevo dole R. Linhart. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1968
Malíř, ilustrátor, iluminátor, písmomalíř. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole ve Vídni, pak na vídeňské Akademii. Maloval Českomoravskou vysočinu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

29714. U Trhové Kamenice
Dražba ukončena:28.03.2019 18:16:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč