Rudolf Linhart - Zimní krajina

Olej na kartonu, 39x49 cm. Signováno vpravo dole R. Linhart. Rám, sklo.

o autorovi: 1895 – 1968
Malíř, ilustrátor, iluminátor, písmomalíř. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole ve Vídni, pak na vídeňské Akademii. Maloval Českomoravskou vysočinu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

308480. Zimní krajina
Dražba ukončena:27.04.2021 20:13:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč