Rudolf Mather - Cestou z hostince

Dřevoryt, 34x25 cm. Signováno vpravo dole v tisku MR Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

306804. Cestou z hostince
Dražba ukončena:04.12.2020 20:32:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč