Rudolf Mather - Věže

Dřevoryt, 30x22 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku MR a signováno vpravo dole Rudolf Mather. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: List mírně poškozen.

56759. Věže
Dražba ukončena:17.03.2021 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč