Rudolf Mather

56759. Věže

popis: Dřevoryt, 30x22 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku MR a signováno vpravo dole Rudolf Mather. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: List mírně poškozen.

zbývá: 19 dnů, 9 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen