Rudolf Svoboda - Kejklíř

Bronz, celková výška 50 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1924-1994
Narodil se na Slovensku ve Veľké Rovné. Studoval v Praze AVU u prof. Pokorného a následně sám pedagogicky působil. Vytvořil řadu monumentálních plastik do veřejného prostoru, ale i díla drobnější, medaile a věnoval se také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

46187. Kejklíř
Dražba ukončena:24.06.2020 19:30:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč