Bronz, celková výška 50 cm. Neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1924-1994
Narodil se na Slovensku ve Veľké Rovné. Studoval v Praze AVU u prof. Pokorného a následně sám pedagogicky působil. Vytvořil řadu monumentálních plastik do veřejného prostoru, ale i díla drobnější, medaile a věnoval se také restaurování.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.