Rudolf Uherek

45484. Obrácení svatého Pavla VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 60x91 cm. Signováno vpravo dole Uherek 43. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895-1964
Narodil se vv Lipníku nad Bečvou. Nejprve studoval keramickou školu ve Znojmě, poté v Praze AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se věnoval malbě a restaurování.

dražba ukončena: 28.05.2020 22:13:49

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč