Rudolf Veit, H. Daumier, Schleich,... - Soubor 9 prací

Různé grafické techniky, rozměr od 9x6 cm do 19x25 cm. Většina signována. Volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

52610. Soubor 9 prací
Dražba ukončena:12.11.2020 22:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.11.2020 9:06:23 6705