Rudolf Vojtěch Špillar - Po koupeli

Olej na překližce, 52,5x38,5 cm, signováno vpravo dole Rudolf V. Špillar, rám.

1878, Plzeň - 1949, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3751. Po koupeli
Dražba ukončena:28.01.2016 19:35:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč