Rudolf Vojtěch Špillar - Před chalupou

Olej na plátně, 40x48 cm, signováno vpravo dole Rudolf V. Špillar, rám.

1878, Plzeň - 1949, Praha

4423. Před chalupou
Dražba ukončena:30.03.2016 18:39:09
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 000 Kč