Rudolf Vojtěch Špillar - Stojící dívčí akt

Olej na plátně, 49x33 cm, signováno vpravo dole Rudolf V. Špillar, rám.

o autorovi: 1878, Plzeň - 1949, Praha

7080. Stojící dívčí akt
Dražba ukončena:25.01.2017 22:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč