Rudolf Zich - Kytice

Olej na kartonu, 60x43 cm. Signováno vlevo dole R. Zich 69. Rám.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 100 Kč.

28759. Kytice
Dražba ukončena:27.02.2019 18:30:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč