Rudolf Zörner - Večer na Kampě

Olej na plátně, 46x61 cm. Signováno vlevo dole Zörner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1941 – 2017
Malíř, grafik, kreslíř. Studoval stavitelství a architekturu na VPŠS v Praze a na VŠUP v Praze u J. Drahoňovského a A. Vitíka, ve studiu pokračoval soukromě u K. Svolinského. Věnoval se kresbě, ilustraci, malbě, grafice, později i asamblážím a strukturální malbě. Jako grafik spolupracoval s ČT, ČKD Praha, Art centrem Praha a jinými institucemi. Byl členem Syndikátu výtvarných umělců a Asociace volné grafiky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

93673. Večer na Kampě
Dražba ukončena:16.04.2023 20:09:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč