Ruiz - Jezdec

Olej na dřevě, 30x18 cm, signováno vlevo dole Ruiz 1901, rám.

11897. Jezdec
Dražba ukončena:29.06.2017 18:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:13 000 Kč