Rusko 19. stol.

53938. Cestovní skladeň Zesnutí Bohorodičky

popis: Lito do formy, smalt, 7x6 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 22 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč 17.12.2020 22:41:33 3398