Rusko 19. stol. - Kristus Pantokrator

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 32x25 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 19. stol.
53970. Kristus Pantokrator
Dražba ukončena:18.02.2021 21:15:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč limit (18.02.2021 21:10:36) 55
5 000 Kč 18.02.2021 21:10:37 5353
4 900 Kč limit (18.02.2021 21:10:33) 55
4 800 Kč 18.02.2021 21:10:34 5353
4 700 Kč limit (18.02.2021 21:10:28) 55
4 600 Kč 18.02.2021 21:10:29 5353
4 500 Kč limit (18.02.2021 21:09:30) 55
4 400 Kč 18.02.2021 21:09:31 5353
4 300 Kč limit (18.02.2021 21:09:26) 55
4 200 Kč 18.02.2021 21:09:27 5353
4 100 Kč limit (18.02.2021 21:09:20) 55
4 000 Kč 18.02.2021 21:09:21 5353
3 900 Kč limit (18.02.2021 21:09:16) 55
3 800 Kč 18.02.2021 21:09:17 5353
3 700 Kč limit (18.02.2021 21:08:50) 55
3 600 Kč 18.02.2021 21:08:51 4924
3 500 Kč limit (18.02.2021 21:08:42) 55
3 400 Kč 18.02.2021 21:08:43 4924
3 300 Kč limit (18.02.2021 21:08:35) 55
3 200 Kč 18.02.2021 21:08:36 4924
3 100 Kč limit (18.02.2021 21:08:28) 55
3 000 Kč 18.02.2021 21:08:29 4924
2 900 Kč limit (18.02.2021 21:08:23) 55
2 800 Kč 18.02.2021 21:08:24 4924
2 700 Kč limit (18.02.2021 21:05:15) 55
2 600 Kč 18.02.2021 21:02:47 5353
2 500 Kč 18.02.2021 20:59:42 5807
2 400 Kč 18.02.2021 20:58:08 5353
2 300 Kč limit (18.02.2021 20:58:01) 619
2 300 Kč 18.02.2021 20:58:02 5353
2 200 Kč limit (18.02.2021 20:57:33) 619
2 100 Kč 18.02.2021 20:57:34 5807
2 000 Kč limit (18.02.2021 20:57:24) 619
1 900 Kč 18.02.2021 20:57:25 5807
1 800 Kč limit (18.02.2021 20:56:28) 619
1 700 Kč 18.02.2021 20:47:18 5353
1 600 Kč 18.02.2021 20:44:47 619
1 500 Kč 18.02.2021 20:39:59 5353
1 400 Kč limit (18.02.2021 20:11:57) 55
1 300 Kč 18.02.2021 20:11:58 1855
1 200 Kč limit (18.02.2021 20:11:52) 55
1 100 Kč 18.02.2021 20:11:53 1855
1 000 Kč limit (18.02.2021 17:49:35) 55
900 Kč 18.02.2021 14:53:52 619
800 Kč 17.02.2021 21:23:16 1855
700 Kč 07.02.2021 14:41:14 619
600 Kč 17.12.2020 11:56:21 5807
500 Kč 15.12.2020 17:06:40 4469