Rusko 19. stol. - Ukřižování s obrazy Bohorodičky

Tempera na dřevěné desce, 35x31 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko 19. stol.
53954. Ukřižování s obrazy Bohorodičky
Dražba ukončena:18.02.2021 20:57:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč