Rusko 19. stol.

50114. Ukřižovaný

popis: Mosaz + email, 17x11 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 8 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč