Rusko 2. polovina 19. stol.

53933. Mučedníci sv. Boris a Gleb

popis: Lito do formy, mosaz, 14x17 cm. Rám, sklo.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen

 

zpět do aktuální aukce