Rusko 2. polovina 19. stol.

53941. Skladeň Bohorodička Radost všech soužených

popis: Lito do formy, 7x6 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 22 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen

 

zpět do aktuální aukce