Rusko 2. třetina 19. stol.

53942. sv. Varvara (Barbora)

popis: Tempera na dřevěné desce, 34x28 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 20 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč 14.01.2021 19:09:51 3846
600 Kč 17.12.2020 11:47:30 5807
500 Kč 16.12.2020 22:18:53 4469