Rusko 20. stol.

53900. Kristus Pantokrator

popis: Tempera na dřevěné desce, 38x31 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 100 Kč limit (07.01.2021 18:52:31) 2545
1 000 Kč 07.01.2021 18:52:32 5811
900 Kč limit (17.12.2020 11:32:00) 2545
800 Kč 17.12.2020 11:32:01 5807
700 Kč limit (17.12.2020 9:36:44) 2545
600 Kč 17.12.2020 9:36:45 458
500 Kč limit (15.12.2020 21:19:09) 2545