Rusko konec 19. stol. - Voskresenie

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litá mosaz, email, 35x20 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko konec 19. stol.
53955. Voskresenie
Dražba ukončena:18.02.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 300 Kč limit (18.02.2021 20:45:01) 55
4 200 Kč 18.02.2021 20:40:06 619
4 100 Kč 18.02.2021 20:10:46 3398
4 000 Kč limit (18.02.2021 20:10:39) 55
4 000 Kč limit (18.02.2021 20:10:40) 3398
3 100 Kč limit (18.02.2021 20:08:14) 55
3 000 Kč limit (18.02.2021 20:08:13) 3398
2 300 Kč limit (18.02.2021 20:05:34) 55
2 200 Kč limit (18.02.2021 20:05:33) 3398
1 900 Kč limit (18.02.2021 16:02:38) 55
1 800 Kč 18.02.2021 16:02:39 3398
1 700 Kč limit (01.02.2021 11:31:36) 55
1 600 Kč 19.12.2020 9:40:52 5719
1 500 Kč limit (19.12.2020 9:40:43) 5807
1 400 Kč 19.12.2020 9:40:44 5719
1 300 Kč limit (17.12.2020 16:24:37) 5807
1 200 Kč 17.12.2020 16:24:38 2624
1 100 Kč limit (17.12.2020 16:22:59) 5807
1 000 Kč 17.12.2020 16:23:00 2624
900 Kč limit (17.12.2020 16:22:51) 5807
800 Kč 17.12.2020 16:22:52 2624
700 Kč limit (17.12.2020 11:51:37) 5807
600 Kč 15.12.2020 21:46:18 2624
500 Kč 15.12.2020 17:01:51 4469