Rusko konec 19. stol. - Vybraní svatí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 35 x 24 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko konec 19. stol.
53905. Vybraní svatí
Dražba ukončena:18.02.2021 20:23:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 400 Kč limit (18.02.2021 20:18:55) 55
1 300 Kč 18.02.2021 20:16:26 545
1 200 Kč limit (18.02.2021 20:12:49) 55
1 200 Kč 18.02.2021 20:12:50 3490
1 100 Kč limit (18.02.2021 20:09:02) 55
1 000 Kč 18.02.2021 20:09:03 545
900 Kč limit (18.02.2021 20:04:07) 55
800 Kč 18.02.2021 20:04:08 6680
700 Kč limit (18.02.2021 17:15:26) 55
600 Kč 17.12.2020 11:33:54 5807
500 Kč 16.12.2020 22:24:13 4469