Rusko konec 19. stol.

53905. Vybraní svatí

popis: Tempera na dřevěné desce, 35 x 24 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 15 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 17.12.2020 11:33:54 5807
500 Kč 16.12.2020 22:24:13 4469