Rusko po pol. 19. stol.

53914. Bohorodička Hodégestrie Kazaňská

popis: Tempera na dřevěné desce, 27x24 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč limit (07.01.2021 19:04:42) 2545
900 Kč 07.01.2021 19:04:43 5811
800 Kč limit (17.12.2020 11:36:52) 2545
700 Kč 17.12.2020 11:36:53 5807
600 Kč limit (15.12.2020 21:26:14) 2545
500 Kč 15.12.2020 16:48:46 4469