Rusko po pol. 19. stol. - Bohorodička Hodégestrie Kazaňská

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 27x24 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53914. Bohorodička Hodégestrie Kazaňská
Dražba ukončena:18.02.2021 20:30:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 900 Kč 18.02.2021 20:25:02 55
4 800 Kč limit (18.02.2021 20:24:56) 3339
4 800 Kč 18.02.2021 20:24:57 55
4 700 Kč limit (18.02.2021 20:24:50) 3339
4 600 Kč limit (18.02.2021 20:24:49) 55
4 400 Kč limit (18.02.2021 20:24:37) 3339
4 300 Kč 18.02.2021 20:24:38 55
4 200 Kč limit (18.02.2021 20:24:30) 3339
4 100 Kč 18.02.2021 20:24:31 55
4 000 Kč limit (18.02.2021 20:21:01) 3339
3 900 Kč 18.02.2021 20:17:59 6999
3 800 Kč limit (18.02.2021 20:17:10) 55
3 700 Kč 18.02.2021 20:17:11 6999
3 600 Kč 18.02.2021 20:16:04 55
3 500 Kč 18.02.2021 20:15:25 6999
3 400 Kč 18.02.2021 20:14:06 55
3 300 Kč 18.02.2021 20:12:28 6999
3 200 Kč 18.02.2021 20:11:59 55
3 100 Kč 18.02.2021 20:11:06 6999
3 000 Kč limit (18.02.2021 20:10:59) 55
2 900 Kč 18.02.2021 20:11:00 6999
2 800 Kč limit (18.02.2021 20:10:53) 55
2 700 Kč 18.02.2021 20:10:54 6999
2 600 Kč limit (18.02.2021 17:23:15) 55
2 500 Kč limit (18.02.2021 17:23:14) 2545
2 100 Kč limit (18.02.2021 17:22:55) 2545
2 000 Kč limit (18.02.2021 17:22:54) 55
1 000 Kč limit (07.01.2021 19:04:42) 2545
900 Kč 07.01.2021 19:04:43 5811
800 Kč limit (17.12.2020 11:36:52) 2545
700 Kč 17.12.2020 11:36:53 5807
600 Kč limit (15.12.2020 21:26:14) 2545
500 Kč 15.12.2020 16:48:46 4469