Rusko po pol. 19. stol.

53906. Cestovní oltářík Bohorodička Platytera Radost všech soužených

popis: Lito do formy, mosaz, 13x8 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 13 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč 19.12.2020 15:31:03 5572