Rusko po pol. 19. stol.

53918. Ukřižování a plaketka sv. Mikuláše

popis: Lito do formy, mosaz, email, 38x30 cm celkem. Rám, sklo.

pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč