Rusko počátek 19. stol.

53911. Bohorodička Hodegetrie Tříruká

popis: Tempera na dřevěné desce, 31x26 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč