Rusko počátek 19. stol. - Bohorodička Hodegetrie Tříruká

Tempera na dřevěné desce, 31x26 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko počátek 19. stol.
53911. Bohorodička Hodegetrie Tříruká
Dražba ukončena:18.02.2021 20:31:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč