Rusko počátek 20. stol. - Kristus Pantokrator

Bronzový odlitek, 20x13 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rusko počátek 20. stol.
112647. Kristus Pantokrator
Dražba ukončena:10.03.2024 20:46:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč