Rusko počátek 20. stol. - Kristus Pantokrator

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 18x14 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko počátek 20. stol.
53975. Kristus Pantokrator
Dražba ukončena:18.02.2021 21:24:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 000 Kč limit (18.02.2021 21:19:26) 55
4 900 Kč 18.02.2021 21:19:27 7959
4 800 Kč limit (18.02.2021 21:15:04) 55
4 700 Kč 18.02.2021 21:15:05 7959
4 600 Kč limit (18.02.2021 21:12:40) 55
4 500 Kč 18.02.2021 21:12:41 7959
4 400 Kč limit (18.02.2021 21:12:34) 55
4 300 Kč 18.02.2021 21:12:35 7959
4 200 Kč limit (18.02.2021 21:12:18) 55
4 100 Kč 18.02.2021 21:12:19 7959
4 000 Kč limit (18.02.2021 21:12:06) 55
3 900 Kč 18.02.2021 21:12:07 7959
3 800 Kč limit (18.02.2021 21:11:57) 55
3 700 Kč 18.02.2021 21:11:58 7959
3 600 Kč limit (18.02.2021 21:11:43) 55
3 500 Kč 18.02.2021 21:11:44 7959
3 400 Kč limit (18.02.2021 21:11:31) 55
3 300 Kč 18.02.2021 21:11:32 7959
3 200 Kč limit (18.02.2021 21:09:51) 55
3 100 Kč 18.02.2021 21:09:52 7959
3 000 Kč limit (18.02.2021 21:08:01) 55
2 900 Kč 18.02.2021 21:08:02 7959
2 800 Kč limit (18.02.2021 21:07:49) 55
2 700 Kč 18.02.2021 21:07:50 7959
2 600 Kč limit (18.02.2021 21:07:42) 55
2 500 Kč 18.02.2021 20:16:41 7959
2 400 Kč 18.02.2021 18:53:51 4070
2 300 Kč 18.02.2021 18:16:12 7959
2 200 Kč limit (18.02.2021 18:15:56) 55
2 100 Kč 18.02.2021 18:15:57 7959
2 000 Kč limit (18.02.2021 18:15:38) 55
1 900 Kč 18.02.2021 18:15:39 7959
1 800 Kč limit (18.02.2021 18:14:55) 55
1 700 Kč 18.02.2021 18:14:56 7959
1 600 Kč limit (18.02.2021 17:51:47) 55
1 500 Kč 18.02.2021 17:28:21 4070
1 400 Kč 17.02.2021 22:29:19 7959
1 300 Kč 17.02.2021 21:23:45 1855
1 200 Kč 17.02.2021 16:33:14 4070
1 100 Kč 17.02.2021 14:32:17 7959
1 000 Kč 15.02.2021 23:31:41 4070
900 Kč 10.02.2021 13:51:01 7959
800 Kč 24.01.2021 0:46:50 724
700 Kč 17.12.2020 15:36:42 7959
600 Kč 17.12.2020 11:58:16 5807
500 Kč 17.12.2020 9:44:34 458