Rusko počátek 20. stol.

53943. sv. Patriarcha Mitrofan (?)

popis: Tempera na dřevěné desce, průměr 30 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 13 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč 17.12.2020 11:47:50 5807
600 Kč 17.12.2020 9:42:35 458
500 Kč 15.12.2020 16:59:40 4469