Rusko pol. 19. stol. - Bohorodička Hodegetria Radost všech soužených

tempera na dřevěné desce, obecný kov, 31x26 cm, 2 kusy

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rusko pol. 19. stol.
101801. Bohorodička Hodegetria Radost všech soužených
Dražba ukončena:10.09.2023 21:15:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč