Rusko pol. 19. stol. - Ohnivé Nanebevstoupení proroka Eliáše

tempera na dřevěné desce 40x33 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 40 cm

Rusko pol. 19. stol.
101662. Ohnivé Nanebevstoupení proroka Eliáše
Dražba ukončena:10.09.2023 20:16:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč