Rusko přelom 19. a 20. stol. - Bohorodička Hodegetrie Kazaňská

Malba na dřevě, oklad - lisovaný a rytý obecný kov, 32x27 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rusko přelom 19. a 20. stol.
113988. Bohorodička Hodegetrie Kazaňská
Dražba ukončena:07.04.2024 20:55:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč