Rusko přelom 19. a 20. stol. - Kristus Pantokrator

Tempera na dřevě, 30x22 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

Rusko přelom 19. a 20. stol.
112700. Kristus Pantokrator
Dražba ukončena:10.03.2024 21:45:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč