ruský malíř 1. pol. 20. stol. - Odvrácený akt

Olej na překližce, 27x33 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

ruský malíř 1. pol. 20. stol.
5511. Odvrácený akt
Dražba ukončena:29.09.2016 18:27:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč