MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 60x50 cm, bez rámu.
> zpět na aukční výsledky
ruský malíř 1. pol. 20. stol.
2366. Vesnická oslava
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
8 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
8 500 Kč
292
8 000 Kč
878
7 500 Kč
limit (26.05.2015 12:56:35)
653
7 500 Kč
878
7 000 Kč
653
6 500 Kč
878
6 000 Kč
655
5 500 Kč
878
5 000 Kč
limit (25.05.2015 20:24:02)
655
5 000 Kč
878
4 100 Kč
limit (25.05.2015 20:23:33)
655
4 000 Kč
878
3 100 Kč
limit (25.05.2015 20:23:05)
655
3 000 Kč
878
2 600 Kč
limit (25.05.2015 20:22:18)
655
2 500 Kč
878
2 100 Kč
655
2 000 Kč
limit (25.05.2015 20:01:30)
878
1 900 Kč
655
1 800 Kč
limit (25.05.2015 20:01:25)
878
1 700 Kč
655
1 600 Kč
limit (25.05.2015 20:01:18)
878
1 500 Kč
655
1 400 Kč
limit (25.05.2015 20:01:11)
878
1 300 Kč
655
1 200 Kč
limit (22.05.2015 16:00:07)
878
1 100 Kč
58
1 000 Kč
878