ruský malíř 1. pol. 20. stol. - Vesnická oslava

Olej na plátně, 60x50 cm, bez rámu.

ruský malíř 1. pol. 20. stol.
2366. Vesnická oslava
Dražba ukončena:27.05.2015 21:58:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč