ruský malíř 1. pol. 20. stol. - Rozbouřené moře

Kombinovaná technika, 33x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně azbukou. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

ruský malíř 1. pol. 20. stol.
22314. Rozbouřené moře
Dražba ukončena:26.09.2018 18:55:42
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:8 500 Kč