Hans Růžička - Benátky - Rio Priuli

Olej na plátně, 52x42 cm, signováno vpravo dole Růžička, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

5411. Benátky - Rio Priuli
Dražba ukončena:28.09.2016 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč