různí autoři - Soubor 12- ti kreseb a grafických listů

většina rámována, zasklena.

Pozn.: Některé poškozeny.

různí autoři
6000. Soubor 12- ti kreseb a grafických listů
Dražba ukončena:26.10.2016 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč