různí autoři - Konvolut 12 prací

Různé techniky, od 17x17 cm do 66x95 cm. Většina signována. Všechny rámovány, některé zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
153569. Konvolut 12 prací
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč