různí autoři - Sbírka 21 přání a upomínkových lístků

Některé ručně malované a zlacené, od 9x5 cm do 13x9 cm.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

různí autoři
42941. Sbírka 21 přání a upomínkových lístků
Dražba ukončena:15.04.2020 20:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč