různí autoři - Soubor 11- ti olejomaleb

některé rámovány.

Pozn.: Některé rámy i malby poškozeny.

různí autoři
10605. Soubor 11- ti olejomaleb
Dražba ukončena:31.05.2017 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč